Rady Active služby

#pomozeme #postaramesa #nepomozeme

S čím vám pomôžeme

Osobné tréningy

Naša vlajková loď. Pravidelný osobný kontakt je najlepší spôsob ako Vám pomôcť pri dosahovaní cieľov. Kvalita osobných tréningov je to, čím sa hrdíme, a prečo máme od ľudí toľko pozitívnych referencií.

Aké programy vám ponúkame?

Osobné poradenstvo

Ponúkame aj možnosť jednorázovej osobnej konzultácie. Môžeme sa baviť o vhodnej výžive šitej na vašu osobu, cieľe a životný štýl. Môžeme vám urobíť tréningový plán, upraviť alebo odznova naučiť techniku vybraných cvikov.

Koľko stojí osobná konzultácia?

Osobné vzdelávanie

Okrem osobných konzultácií nájdete v našej ponuke súkromné semináre na mieru, VIP vzdelávanie pre trénerov a dokonca diagnostiku pohybového aparátu.

A projekt "Stará Škola Slovensko", ktorý sme založili s Michalom Lakatošom. Ten slúži ako jedinečný vzdelávací program určený ako trénerom, tak aj širokej verejnosti.

Zistite viac o projekte Stará škola Slovensko

Online vzdelávanie a motivácia

Na našej Facebook fanpage nájdete viac než 200 článkov. Viac ako 12 tisíc aktívnych fanúšikov je dôkazom, že Rady Active tvorba je značne obľúbená. Je akýsi "filter", aby sa človek ľahšie vyznal či už vo sfére tréningu, výživy, regenerácie alebo doplnkov. Za viac ako 3 roky jej fungovania sme zodpovedali obrovské množstvo vašich otázok (cez 1000). Pomáhame ako odborne, tak aj ľudsky - motivačne. Zadarmo.

Inšpirujte sa na mojej funpage

Kto sa o vás postará

Zverte sa do rúk študovaných profesionálov.

Mgr. Radovan Gergeľ

RADY ACTIVE HEAD COACH

Profil

Cenník

Mgr. Peter Podlesný

RADY ACTIVE COACH

Profil

Cenník

už v RADY ACTIVE

Michal Lakatoš

RADY ACTIVE COACH

Profil

Cenník

Tomáš Lapoš

RADY ACTIVE COACH

Profil

Cenník

Mgr. Daniela Mesarošová

RADY ACTIVE COACH

Profil

Cenník

S čím vám nepomôžeme

Online tréningy "na mieru"

Bohužiaľ, online tréning za peniaze od nás nedostanete.

Áno, môžeme Vám zadarmo poslať ukážkový plán, no vedzte, že nebude šitý na mieru. Online sa dobrý a bezpečný tréning dostatočne kvalitne "ušiť" nedá. Kto tvrdí opak, klame.

Online stravovacie plány "na mieru"

Výživové plány detto. Aby sme mohli nastaviť vhodný stravovací režim, ktorý vydrží aj obdobia nezdaru a straty motivácie, musím Vás ako osobu poznať a vidieť naživo. Navyše, presné rozpisy čo a kedy jesť z dlhodobého hľadiska nebudú nikdy fungovať. Človek nakoniec po nich ostáva sklamaný, že daný plán nevie vôľou udržať. No nie je to primárne vaša chyba. Ide o mylný prístup.

My vám toto neurobíme. Nedáme vám rybu (presný stravovací plán), ale naučíme loviť (vysvetlíme aké potraviny kupovať, či každý musí raňajkovať, či držať hladovky, čo jesť večer, čo robiť v prípade, že som celý deň nič nejedol a pod.).

Pomôžeme aj vám. Dohodnite si konzultáciu

Prečo využívať služby Rady Active?

Kto sme

Sme certifikovaní profíci. Napriek tomu sa neustále vzdelávame a zlepšujeme. Príďte k nám a my sa o vás postaráme.

Spoznajte náš tím

Filozofia Rady Active

Na prvom mieste je u nás bezpečnosť. Až potom všetko ostatné. Naučíme vás nielen bezpečne trénovať, ale aj bezpečne sa hýbať.

Zistite o nás viac

Kde trénujeme

Naše priestory a tréningové vybavenie sú jedinečné. Rovnaké alebo trochu podobné budete len ťažko hľadať. Vybavenie si starostlivo vyberáme.

Nazrite do našej "kuchyne"