Rady Active Blog

Získajte prístup k overeným informáciám a našim skúsenostiam zo sveta výživy, pohybu a životného štýlu. Zoznámte sa s filozofiou Rady Active.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

24. februára 2019

23. ZRNO MÚDROSTI: 5 – 4 – 3 – 2 – 1….IDEŠ!

20. februára 2019

22. ZRNO MÚDROSTI: MY SME RADYACTIVE (alebo Grab That Stick And Begin Deadlift Bitch)

26. januára 2019

DAR ZRANENIA

Buďte vždy v obraze

Získajte najnovšie informácie ihneď po ich publikovaní, diskutujte na zaujímavé témy, poraďte sa s odborníkmi alebo sa len každý deň inšpirujte. Rady Active je tu pre vás aj na sociálnych sieťach.

Získajte dôležité informácie v Rady Active komunite

Chcete mať prehľad o našich najnovších článkoch? Chcete sa zapojiť do diskusie o ich obsahu a dôverne spoznať našu filozofiu? Potrebujete poradiť, ale neviete kde sa môžete spýtať skutočných odborníkov? Rady Active komunita je práve pre vás.

Pridajte sa k Rady Active komunite

Každý deň sa inšpirujte na Instagrame

Hľadáte každodennú inšpiráciu a motiváciu? Chcete sa dozvedieť viac o funkčnej výžive, zdravom pohybe, bezpečnom tréningu a dlhodobo udržateľnom životnom štýle? Sledujte Rady Active na Instagrame a uľahčite si vlatné napredovanie.

Sledujte Rady Active Instagram

Sledujte Rady Active na Facebooku

Nechcete premeškať ani jeden Rady Active článok? Zaujímajú vás eventy, ktoré pravidelne organizujeme? Chcete sa dozvedieť viac o nás, o našej práci a filozofii? Staňte sa fanúšikom Rady Active na Facebooku a sledujte naše každodenné kroky.

Sledujte Rady Active Facebook