MAX 6 - ENERGY je Rady Active tréningový program určený pre skupiny

Program MAX 8 - ENERGY

Ak milujete energiu skupinového tréningu, a zároveň chcete trénovať pravidelne za rozumnú cenu, je tento program pre vás stvorený.

vyberte si trénera

Energické skupinové tréningy

Program postavený na energii malej skupiny maximálne 8 jednotlivcov. Pravidelné tréningy v kontrolovanom prostredí.

Podmienkou je zakúpenie balíčka obsahujúceho 12 tréningov za skvelú cenu 120€*. Je na Vás, ako často chcete trénovať. Ideálne sú 3 tréningy za týždeň, no zameranie jednotlivých tréningov umožňuje trénovať aj 5 dní po sebe, keďže sa striedajú tréningy silového a kondičného charakteru s tréningami zameranými na výbušnosť a nárasť svalovej hmoty.

* Tréningy v jednom balíčku je nutné vyčerpať do 35 dní od zakúpenia.Tréningy, ktoré v tomto období nebudú vyčerpané z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné nahrádzať v rámci iných programov, ani prenášať na iné termíny.

Tréningy sa pravidelne konajú od pondelka do piatka, pričom presné časy si určujú tréneri sami. Zvyčajne sa konajú večer o 18:00.

Na tréningy sa prihlasuje online, pričom z tréningu je možné sa odhlásiť do polnoci deň pred jeho uskutočnením. V opačnom prípade systém považuje hodinu za platnú a zaráta klientovi účasť na tréningu. Prihlásiť sa, ak je voľné miesto je možné max 8 hodín pred tréningom.

Tréningy sa uskutočnia aj pri prihlásení iba jednej osoby. Maximálna kapacita je 8 osôb.

Pravidelné tréningy

Pravidelné tréningy každý pracovný deň, od pondelka do piatka, večer o 18:00 (niekedy aj ráno o 6:30). Môžete si tak vybrať tréning pred prácou/školou alebo po nich.

Dostupná cena

Tréningy pod vedením trénera, v úzkej skupine maximálne 6 osôb, v kontrolovanom prostredí za bezkonkurenčné ceny, od 10 € za tréning.

Špeciálne tréningy

Súčasťou tréningového programu sú špeciálne tréningy s extra metabolickým efektom (tzv. hurikány a radykány), ktoré sú ideálne na znižovanie telesného tuku, naberanie kondície a skvelý pocit z pohybu. Rovnako tak si človek môže vybrať aj tréningy viac silového charakteru.

Ďalšie benefity

Na tréningy je možné sa voľne prihlasovať, prostredníctvom RADY ACTIVE online prihlasovania. Tréningy sú nabité energiou skupiny a sú postavené na prirodzenej súťaživosti.

“Rady je nielen profesionálny tréner, ale aj motivačný guru. Vdačím mu, že ma naučil správne prevedenie pohybových vzorov, a to nielen pri akomkoľvek cvičení, ale aj v bežnom živote.“

“A najmä som sa naučil, čo je prekonávať svoje limity. Heslo Radyactive "sila a česť" ma bude sprevádzať po cely môj život.” David Gallo, študent práva

Ďalšie referencie

“Cvičenie s Rady Active je supeeer. Odkedy cvičím tak sa cítim lepšie a plný energie.“

“Predtým som mával bolesti chrbta. Schudol som cca 10 kíl a je mi lepšie. Tréningy v Rady Active odporúčam každému kto sa chce cítiť zdravšie, byť silnejší a v lepšej kondícii. Mne to určite pomohlo. Rado vďaka.” Števo, podnikateľ

S kým si užijete tréning

Mgr. Radovan Gergeľ

RADY ACTIVE HEAD COACH

profil

cenník

Mgr. Peter Podlesný

RADY ACTIVE COACH

profil

cenník

Michal Lakatoš

RADY ACTIVE COACH

profil

cenník

Užite si tréning. Dohodnite si konzultáciu

Chcete trénovať individuálne alebo vo dvojici?

Program MAX 1 - VIP

Program určený pre jednotlivcov.

Zistite viac o programe

Program MAX 2 - SYNERGY

Program určený pre dvojice alebo páry.

Zistite viac o programe

Program Feel Good tréning

Program určený pre skupiny bez Prípravky.

Zistite viac o programe