MAX 6 - ENERGY je Rady Active tréningový program určený pre skupiny

Program MAX 6 - ENERGY

Ak milujete energiu skupinového tréningu, a zároveň chcete trénovať pravidelne za rozumnú cenu, je tento program pre vás stvorený.

vyberte si trénera

Energické skupinové tréningy

Program postavený na energii malej skupiny maximálne 6 jednotlivcov. Pravidelné tréningy v kontrolovanom prostredí.

Podmienkou je zakúpenie mesačného členstva. To umožňuje zúčastniť sa 3 tréningov týždenne, teda až 12 tréningov mesačne za skvelú cenu. Členstvo musí byť vyčerpané v období 5 týždňov. Tréningy, ktoré v tomto období nebudú vyčerpané z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné nahrádzať v rámci iných programov, ani prenášať na iné termíny.

Tréningy sa pravidelne konajú od pondelka do piatka, vždy večer o 18:00 (niekedy aj ráno o 6:30). Čas tréningov sa môže meniť.

Na tréningy sa prihlasuje online. Tréning je preto nutné zrušiť do 24:00 deň pred uskutočnením tréningu. V opačnom prípade systém považuje hodinu za platnú a odráta klientovi kredit. Prihlásiť sa, ak je voľné miesto” je možné max 1 hod pred tréningom.

Tréningy sa uskutočnia aj pri prihlásení iba jednej osoby. Tréningu sa môže zúčastniť maximálne 6 osôb.

Pravidelné tréningy

Pravidelné tréningy každý pracovný deň, od pondelka do piatka, večer o 18:00 (niekedy aj ráno o 6:30). Môžete si tak vybrať tréning pred prácou/školou alebo po nich.

Dostupná cena

Tréningy pod vedením trénera, v úzkej skupine maximálne 6 osôb, v kontrolovanom prostredí za bezkonkurenčné ceny, od 10 € za tréning.

Špeciálne tréningy

Súčasťou tréningového programu sú špeciálne tréningy s extra metabolickým efektom (tzv. hurikány a radykány), ktoré sú ideálne na znižovanie telesného tuku, naberanie kondície a skvelý pocit z pohybu. Rovnako tak si človek môže vybrať aj tréningy viac silového charakteru.

Ďalšie benefity

Na tréningy je možné sa voľne prihlasovať, prostredníctvom RADY ACTIVE online prihlasovania. Tréningy sú nabité energiou skupiny a sú postavené na prirodzenej súťaživosti.

“Rady je nielen profesionálny tréner, ale aj motivačný guru. Vdačím mu, že ma naučil správne prevedenie pohybových vzorov, a to nielen pri akomkoľvek cvičení, ale aj v bežnom živote.“

“A najmä som sa naučil, čo je prekonávať svoje limity. Heslo Radyactive "sila a česť" ma bude sprevádzať po cely môj život.” David Gallo, študent práva

Ďalšie referencie

“Cvičenie s Rady Active je supeeer. Odkedy cvičím tak sa cítim lepšie a plný energie.“

“Predtým som mával bolesti chrbta. Schudol som cca 10 kíl a je mi lepšie. Tréningy v Rady Active odporúčam každému kto sa chce cítiť zdravšie, byť silnejší a v lepšej kondícii. Mne to určite pomohlo. Rado vďaka.” Števo, podnikateľ

S kým si užijete tréning

Mgr. Radovan Gergeľ

RADY ACTIVE HEAD COACH

profil

cenník

Mgr. Peter Podlesný

RADY ACTIVE COACH

profil

cenník

Michal Lakatoš

RADY ACTIVE COACH

profil

cenník

Užite si tréning. Dohodnite si konzultáciu

Chcete trénovať individuálne alebo vo dvojici?

Program MAX 1 - VIP

Program určený pre jednotlivcov.

Zistite viac o programe

Program MAX 2 - SYNERGY

Program určený pre dvojice alebo páry.

Zistite viac o programe

Program Feel Good tréning

Program určený pre skupiny bez Prípravky.

Zistite viac o programe