Rady Active Feel Good tréning je pripravovaný skupinový tréningový program

Program Feel Good Tréning
"UŽ ČOSKORO"

Ak sa chcete cítiť perfektne, ale nemôžete si dovoliť zaplatiť prípravku, je pre vás program Feel Good Tréning ako stvorený.

vyberte si trénera

Bez prípravky, ale pod dozorom

Tento program je určený pre ľudí, ktorí sa nemohli zúčastniť našej prípravky, a sú zároveň zdraví, nemajú vážne pohybové obmedzenia či bolesti pohybového aparátu.

Podmienkou je zakúpenie mesačného členstva. To umožňuje zúčastniť sa až 3 tréningov týždenne, teda až 12 tréningov mesačne za najnižiu možnú cenu. Členstvo musí byť vyčerpané v období 5 týždňov. Tréningy, ktoré v tomto období nebudú vyčerpané z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné nahrádzať v rámci iných programov, ani prenášať na iné termíny.

Tréningy sa pravidelne konajú od pondelka do piatka, vždy večer o 19:00. Čas tréningov sa môže meniť.

Na tréningy sa prihlasuje online. Tréning je preto nutné zrušiť viac ako 12 hodín pred jeho uskutočnením. V opačnom prípade systém považuje hodinu za platnú a odráta klientovi kredit.

Tréningy sa uskutočnia aj pri prihlásení iba jednej osoby. Tréningu sa môže zúčastniť maximálne 6 osôb.

Pravidelné tréningy

Pravidelné tréningy každý pracovný deň, od pondelka do piatka, večer o 19:00.

Dostupná cena

Tréningy pod vedením trénera, v úzkej skupine maximálne 6 osôb, v kontrolovanom prostredí za bezkonkurenčné ceny, pod 10 € za tréning.

Primerané cvičenia a náročnosť

Tréningy sú určené jednotlivcom, ktoré neabsolvovali Prípravku. Cvičenia s najnižšou technickou náročnosťou sú zmysluplne vyskladané do tréningov. Prispôsobená je aj ich náročnosť, to však neznamená, že sa jedná o ľahké cvičeni.

Špeciálne náčinie a cvičenia

Súčasťou tréningov sú cvičenia využívajúce špeciálne náčinie ako farmarské kufre, TRX, kondičné laná, reboundery, slideboardy, Concept2 trenažér, airbike. A tiež cvičenia ako kopy a údery do vriec a lapov.

Ďalšie benefity

Na tréningy je možné sa voľne prihlasovať, prostredníctvom RADY ACTIVE online prihlasovania. Tréningy sú nabité energiou skupiny a sú postavené na prirodzenej súťaživosti.

“Cvičením s trénerom som si hlavne osvojila správnu techniku cvičenia, čo by som sama v posilke určite nedala, skôr by som prišla asi k úrazu. A po druhé mi pomáha, že ma môj tréner dokáže motivovať každý tréning dokončiť do konca, keďže ja mám stále pocit, že v polke tréningu to už ďalej nedám :)“

“Do Rady Active som začala chodiť počas mojej materskej dovolenky musím sa priznať , že som nemala problém s váhou, ale nemala som žiadnu kondičku a silu čo som cítila pri každodennom nosení a behaní za mojím synčekom, takže som sa rozhodla, že to treba zmeniť. Som typ človeka, ktorý sa sám k cvičeniu neprinúti, a preto som sa rozhodla cvičiť za pomoci trénera v Rady Active. Som rada, že som sa do toho pustila, pretože cvičenie mi po prvé spevnilo telo, zlepšilo kondičku a každým tréningom ma posúva stále ďalej. Ďakujem Rady Active, cvičenie mi pomáha k lepšiemu zdraviu a zároveň k načerpaniu novej energie.” Monika

Ďalšie referencie

Kto na vás pri tréningu dohliadne

Mgr. Radovan Gergeľ

RADY ACTIVE head coach

Profil

cenník

Mgr. Peter Podlesný

RADY ACTIVE coach

Profil

cenník

Michal Lakatoš

RADY ACTIVE coach

Profil

cenník

Trénujte bezpečne. Dohodnite si konzultáciu

Chcete trénovať pripravení?

Program MAX 1 - VIP

Program určený pre jednotlivcov

Zistite viac o programe

Program MAX 2 - SYNERGY

Program určený pre dvojice alebo páry.

Zistite viac o programe

Program MAX 6 - ENERGY

Program určený pre skupiny maximálne 6 ľudí.

Zistite viac o programe